Rodinný dom v príjemnej lokalite, Bojnice


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 110 000 €
Lokalita Tále, Bojnice
Počet izieb5
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha219 m²
Plocha pozemku555 m²
Poschodí3
ID 1272
Loggia2-krát
Balkónáno
Garáž2-krát

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom so záhradou v tichej a pokojnej lokalite známeho kúpeľného mesta Bojnice. Celková výmera úžitkovej plochy trojpodlažného domu je 219 m² pri čom celková výmera pozemku je 555 m².

Rodinný dom bol postavený v r. 1969 a prešiel niekoľkými čiastočnými rekonštrukciami - výmenou krytiny PVC, strechy prístavby nad verandou v r. 2006, výmeny hl. prípojky vody v r. 2009, plastových okien prednej strany objektu v r. 2017 a rekonštrukcie strechy domu zateplením a výmenou krytiny - IPA v r. 2018.

Dom je podpivničený s garážou, kotolňou, vykurovaný kotlom na pevné palivo, skladom, plynomerňou a schodiskom s priamym vstupom do interiéru. Je pripojený na vodu, el. rozvod 230 V a 400 V, plyn, verejnú kanalizáciu.

Na 1NP sa nachádza veranda, chodba, kuchyňa s linkou a špajzou, otvorená priestranná jedáleň s loggiou prepojená so svetlou obývacou izbou a samostatné WC s umývadlom.
Na 2NP sú štyri obytné izby, jedna s loggiou a jedna so východom na zastrešený balkón s plochou 4,8 m² a výhľadom na záhradu, kúpeľňa s WC, vaňou a bojlerom ( TUV zabezpečuje plynový prietokový ohrievač ).

Dom sa predáva bez zariadenia, ktoré nie je pevne zabudované, resp. jeho ponechanie v dome závisí na dohode s majiteľom.
Ďalšími objektmi na pozemku sú, samostatne stojaca murovaná garáž s priamym výjazdom na ulicu a v záhrade, ktorú tvoria dve kaskády sa nachádza odvetraná podzemná pivnica pre uskladnenie dopestovaného ovocia a zeleniny o rozmere 3x2m.

Orientácia domu je juho-východ, čo zabezpečuje dostatok slnečného svetla počas dňa pre interiér, ako aj pozemok.

Nachádza sa v tichom prostredí okrajovej mestskej časti Dubnica s krásnym výhľadom na okolie. Lokalita má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, ako MŠ, ZŠ, ZUŠ, lekár, supermarket, obchody, reštaurácie, pošta, kúpele, plážové kúpalisko, kultúrne centrum, knižnica, zámok, ZOO, zámok, vyhliadková veža, turistické a cykloturistické trasy, vodná nádrž Kanianka ( autom do 10 min. jazdy ) a mnoho iných možností.

Výhody:

- slnečný pozemok
- tiché prostredie
- záhrada
- 2x garáž
- cena, vzhľadom na lokalitu

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné, zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:

VYBAVIŤ VŠETKO „POD JEDNOU STRECHOU“, BEZ STRATY ČASU a ZBYTOČNÝCH STAROSTÍ.

1. Vypracovanie a porovnanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Návrh, ako najvýhodnejšie kúpu nehnuteľnosti financovať.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečíme klientom poistenie nehnuteľností ( spolupracujeme so všetkými poisťovňami ) a vybavíme následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista Vám na požiadanie zabezpečí dlhodobú starostlivosť a servis vášho portfólia.

V prípade záujmu kontaktujte:
Mário Polóny
Kontakt: 0903 673 280
polony.mario@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1272

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Satelitné

Kontakt

Maklér: Mário Polóny

Mário Polóny

0903 673 280

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú:

Napísali sme pre vás: