REZERVOVANÉ Rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami, Kamenná Poruba


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 129 000 €
Lokalita Do dubu, Kamenná Poruba
Počet izieb6
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha272 m²
Plocha pozemku751 m²
Poschodí3
ID 1266
Balkón2-krát

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v tichej a pokojnej lokalite obce Kamenná Poruba. Nehnuteľnosť je dispozične riešená ako dve samostatné bytové jednotky, s dvoma samostatnými vchodmi z dvora. Výmera úžitkovej plochy samostatnej bytovej jednotky je 136 m², celková výmera úžitkovej plochy 272 m² pričom celková výmera pozemku je 751 m².

Jedná sa o trojpodlažný rodinný dom, ktorý sa skladá z podzemného podlažia, prízemia a nadzemného podlažia. Nehnuteľnosť pozostáva z čiastočne zrekonštruovanej pôvodnej časti domu a z nadstavby druhého podlažia z roku 2003. Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená a patrí k nej taktiež vstavaná garáž (jedno garážové státie).

Prízemie, ktoré je čiastočne zrekonštruované tvorí obývacia izba a dve spálne, kuchyňa, jedálenský kút, chodba, komora, kúpeľňa, samostatné WC a schodisko.
Súčasťou kuchyne je kuchynská linka a elektrická rúra s plynovým sporákom. Súčasťou tohto podlažia je aj jedálenský kút. V kúpeľni sa nachádza klasická vaňa, práčka a umývadlo.

Nadzemné podlažie tvorí obývacia izba, dve obytné miestnosti, kuchyňa, komora, kúpeľňa, samostatné WC, chodba a dva balkóny.
Súčasťou kuchyne je kuchynská linka, sporák, digestor, umývačka riadu, chladnička a jedálenský kút. V kúpeľni sa nachádza masážny sprchový kút, rohová vaňa, umývadlo a práčka.

Podzemné podlažie tvorí pivnica a kotolňa, v ktorej sa nachádza plynový kotol a kotol na pevné palivo – slúžia ako centrálny zdroj vykurovania a ohrevu teplej vody (zásobník v suteréne).

Podlahy v nehnuteľnosti sú dláždené, laminátové, drevotrieskové dosky a betón. Vchodové dvere do oboch bytových jednotiek sú bezpečnostné. Vybavenie a zariadenie nehnuteľnosti je súčasťou predaja.
V nehnuteľnosti sú spravené omietky, v niektorých miestnostiach stierky. Interiérové dvere v nehnuteľnosti sú drevené. V nehnuteľnosti sú osadené euro okná so žalúziami.

Z technického hľadiska je dom vo dobrom stave. Strecha pozostáva z dreveného krovu a strešná krytina je z pozinkovaného plechu. Konštrukcia domu je zmiešaná – základy a prízemie sú tehla a nadstavba nadzemného podlažia z plynosilikátových tvárnic. Nehnuteľnosť je zateplená.
Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete, a to vodovodná prípojka, plynová prípojka, elektrická prípojka. Každá bytová jednotka má samostatný elektromer. Odpadové vody sú zabezpečované žumpou.
Súčasťou nehnuteľnosti je tiež altánok a zavlažovanie je zabezpečené z vodného zdroja.

Orientácia domu je na východ a do dvora na sever.

Dva samostatné hlavné vchody do nehnuteľnosti umožňujú budúcemu majiteľovi využiť priestory domu okrem celoročného bývania aj na prenájom sezónny (v blízkosti kúpele Rajecké Teplice), na dvojgeneračné rodinné bývanie alebo na podnikateľské účely. Nehnuteľnosť a záhrada sú oplotené, v záhrade je možné pestovať.

Rodinný dom sa nachádza v malebnej obci Kamenná Poruba obklopenej horami a lesmi. V rámci občianskej vybavenosti sa tu nachádzajú potraviny, obchody, pošta, reštauračné zariadenie. Výhodou je blízkosť kúpeľov Rajecké teplice a využitie pekného okolia na turistiku, cykloturistiku, relax a rekreáciu. Plná občianska vybavenosť v meste Rajec cca 15 min. motorovým vozidlom.

Výhody:

- využitie na podnikateľské účely (ako prenájom),
- využitie na dvojgeneračné bývanie,
- tiché prostredie,
- altánok na záhrade,
- záhrada,
- slnečný pozemok,
- príroda a tiché prostredie.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1266

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú:

Napísali sme pre vás: