REZERVOVANÉ Rodinný dom v pokojnej lokalite aj ako rekreačná chata, Mýtna

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 99 000 €
Lokalita Mýtna
Počet izieb4
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha110 m²
Plocha pozemku695 m²
Poschodí2
Loggia2-krát
Prístupová cestaasfaltová
Vodovodpri pozemku
Elektrinana pozemku
Plynna pozemku
ID 1198

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v tichej a pokojnej lokalite obce Mýtna. Tiež možné využiť aj ako veľmi príjemnú rekreačnú chatu so záhradou na dni voľna pre rodinu a blízkych. Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 168 m², pričom celková výmera pozemku je 695 m².

Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii od roku 2002 až 2018. Nehnuteľnosť pozostáva z kompletne zrekonštruovanej pôvodnej časti domu a nadstavby druhého podlažia, terasy a záhrady so skleníkom.
Prízemie tvorí kuchyňa s kuchynským kútom, špajza, kúpeľňa, šatník a obývacia izba s prístupom na terasu na záhrade.

Súčasťou kuchyne je kuchynská linka so vstavanými elektrospotrebičmi, a to elektrická rúra, plynový sporák, mikrovlnka, digestor a prietokový ohrievač vody. V kuchyni sa tiež nachádza jedálenský kút a krbová pec.
V kúpeľni sa nachádza masážny sprchový kút, umývadlo so zrkadlom, úložný priestor, WC a bojler, ktorý slúži na ohrev teplej vody. Vykurovanie v kúpeľni je zabezpečené svietidlom s hrejivými žiarovkami.
Obývacia izba na prízemí disponuje krbom na pevné palivo s teplovzdušnými prieduchmi do miestnosti a taktiež do miestností na poschodí. Podlahy na prízemí sú dláždené, v obývacej izbe plávajúca podlaha.

Nadzemné podlažie tvoria tri obytné izby a samostatné WC, kde je v rámci rekonštrukcie potrebné dorobiť úpravy. Izby na poschodí sú vykurované teplovzdušnými prieduchmi a plynovými gamatkami, podlahy drevené lakované (červený smrek).

Zariadenie miestností, ktoré nie je pevne zabudované nie je súčasťou ponuky resp. jeho ponechanie po dohode s majiteľmi.

Z technického hľadiska je dom vo veľmi dobrom stave. Kúrenie je zabezpečované lokálne, plynovými gamatkami. Interiérové dvere v nehnuteľnosti sú drevené. V nehnuteľnosti sú osadené drevené eurookná s interiérovými roletami. Strechu tvorí sedlový drevený krov a strešná krytina zo škridle BRAMAC. Konštrukcia domu je v základoch kameň a ďalej tehla. Rodinný dom je zateplený a odizolovaný proti vlhkosti – drenáž a drenážna fólia. Nehnuteľnosť je zabezpečená prístrojom Aquapol, ktorý zabezpečuje odstraňovanie vlhkosti a vysušovanie muriva. Priedušnosť stien je v kuchyni, v obývacej izbe a na chodbe zabezpečená prieduchmi.
Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete, a to vodovodná prípojka, plynová prípojka, elektrická prípojka. Odpadové vody sú zabezpečované žumpou.

Na pozemku sa tiež nachádza menší sklad s náradím. Výhodou sú ovocné stromy a ovocné kríky na záhrade. Orientácia domu je v rámci kuchyne na sever a obývacej izby na juh. Pozemok je slnečný.

Dispozične a dizajnovo je rodinný dom navrhnutý v súlade s prostredím, v ktorom sa nachádza.
Rodinný dom sa nachádza v malebnej obci Mýtna obklopenej horami a lesmi. Občianska vybavenosť obce je dobrá. Nachádzajú sa tu potraviny, obchody, pošta, reštaurácie, MŠ, ZŠ, lekár. Výhodou je blízkosť k priehrade Ružiná za účelom vodných športov, relaxu a rekreácie tiež možná turistika, cykloturistika a rybolov. Plná občianska vybavenosť v meste Detva cca 15 min, taktiež Lučenec cca 15 min. motorovým vozidlom.

Výhody:

- kvalitná a pekná rekonštrukcia,
- tiché prostredie,
- terasa na záhrade,
- záhrada,
- príroda a tiché prostredie.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0905 680 221
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1198

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc.

0905 680 221

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás