Luxusná rodinná vila, novostavba Nový Tekov, okr. Levice
Cena 383 000 €
Lokalita Nový Tekov
Počet izieb4
StavNovostavba
Úžitková plocha200 m²
Plocha pozemku3800 m²
Poschodí1
ID 1156

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj luxusnú novostavbu, moderne vybavenej vily v lokalite Nový Tekov, okr. Levice. Celková výmera úžitkovej plochy rodinnej vily je 200 m², pričom zastavaná plocha 220 m² a pozemok má rozlohu 3800 m².

Dispozícia a zariadenie vily zodpovedá charakteru novostavby postavenej v roku 2015 a je vo výbornom technickom stave. Konštrukcia stavby Ytong a železobetonový strop, aj interiér disponuje kvalitnými materiálmi. V nehnuteľnosti sú osadené drevohliníkové 3-komorové okná /troj sklo/. Vykurovanie je zabezpečované plynovým kotlom, prostredníctvom podlahového kúrenia / podlaha Vinylová/ v obytnej časti nehnuteľnosti. Kúrenie je taktiež možné interiérovým obojstranným presklenným krbom, z ktorého idú rozvody tepla do prvých troch miestností.

Čo ocení Váš pocit bezpečia sú vchodové dvere fungujúce na systém FingerPrint - odtlačok prsta, bezpečnostný alarm a zároveň má dom inteligenčný systém Jablotron, s ktorým môžete pomocou smartphonu Váš dom ovládať. Je schopný upozorniť aj na otvorené okná, dym, počas dažďa zatvoriť svetlík, či vetra vytiahnuť žalúzie, a keď je to potrebné signalizuje správou.

Dom tiež pozostáva z dvoch kúpeľní a dvoch samostatných WC, v ktorých je položená kvalitná dlažba. Kuchyňa je vybavená elektrickými spotrebičmi značky Bosch najvyššej rady - kávovar, varná indukčná platňa, mikrovlná rúra a umývačka riadu.
Veríme, že Vás poteší to, že každá izba má svoj vlastný šatník, terasu a výstupy na internet a TV pripojenie. Nemusíte sa obávať počas letných nocí hmyzu nakoľko má dom zabezpečené aj sieťky, vonkajšie elektrické žalúzie či posuvné balkónové dvere na každej izbe. Strecha domu je rovná, krytina Fatrofoll.

Rovinatý a oplotený pozemok o rozlohe 3800 m² s vlastnou studňou pitnej vody, kde je aj možnosť časť 1800 m² predať ako ďalší stavebný pozemok s vlastným vchodom.

V blízkosti sa nachádza materská škôlka, vo vedľajšej dedine základná škola. Obec má vybudované multifunkčné ihrisko, cyklotrasy a tiež Vás môže zaujať ranč, ktorý disponuje nie len chovom koní ale aj reštauráciou, bowlingom a športovým centrom.

ODPORÚČAM VIDIEŤ OSOBNE

VÝHODY:

- nadštandardný
- priestranný
- slnečný
- inteligentný systém domu
- občianska vybavenosť
- turistika a relax
- pekné okolie

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Beáta Kubišová
Kontakt: 0915855684
kubisova.beata@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1156

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Beáta Kubišová

Beáta Kubišová

0915 855 684

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: