REZERVOVANÉ - Luxusná rodinná vila vo výbornej lokalite s výhľadom do prírody, Kanianka

Kliknite sem pre zobrazenie virtuálnej prehliadky
Cena 274 000 €
Lokalita Pod vinicou, Kanianka
Počet izieb4
StavNovostavba
Úžitková plocha342 m²
Plocha pozemku693 m²
Poschodí3
Garáž2-krát
Prístupová cestaasfaltová
Vodovodna pozemku
Elektrinana pozemku
Plynna pozemku
Kanalizáciana pozemku
ID 1126

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusnú moderne vybavenú vilu vo vyhľadávanej lokalite obce Kanianka. Celková výmera úžitkovej plochy rodinnej vily je 342 m², pričom výmera celého pozemku je 693 m2

Jedná sa o trojpodlažnú novostavbu, ktorá bola postavená a kolaudovaná v roku 2013. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej haly, šatníku, obývacej izby, pracovne, kuchyne s jedálenským kútom, spálne, detskej a hosťovskej izby, dvoch kúpeľní s toaletami, práčovne, kotolne a suterénu, ktorý pozostáva z pracovnej miestnosti a dvoch garáží.

Dispozícia a zariadenie vily zodpovedá charakteru novostavby a je vo výbornom technickom stave. Konštrukcia stavby aj interiér disponuje kvalitnými materiálmi. V nehnuteľnosti sú osadené plastové okná so žalúziami. Vykurovanie je zabezpečované plynovým kotlom prostredníctvom podlahového kúrenia v obytnej časti nehnuteľnosti. V suteréne sú umiestnené radiátory. Kúrenie je taktiež možné interiérovým krbom na pevné palivo s prieduchmi do ďalších miestností. Podlahy v nehnuteľnosti sú prevažne laminátové, v kúpeľni a v suteréne je dlažba.

Vstup do interiéru tvorí vstupná hala. Na tomto podlaží sa nachádza práčovňa so sprchovým kútom a toaletou. Podlažie tiež tvorí kotolňa a priestranný šatník. V suteréne sa nachádza pracovná miestnosť, ktorú je tiež možné využívať aj ako kuchyňu. Ďalej sú tu dve garáže s bránami na elektrické diaľkové ovládanie.

Prvé nadzemné podlažie tvorí obývacia miestnosť s krbom, jedálenský kút a kuchyňa s výstupom na vonkajšiu terasu a do dvora. Kuchyňa disponuje kuchynskou linkou a kvalitnými zabudovanými elektrospotrebičmi. Na tomto podlaží sa tiež nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Súčasťou podlažia je aj pracovňa.

Druhé nadzemné podlažie tvorí spálňa s vlastným šatníkom s výhľadom do dvora a na zeleň. Ďalej sa tu nachádza hosťovská izba a detská izba so šatníkom. Kúpeľňa na tomto poschodí disponuje rohovou vaňou a toaletou.

Rodinná vila sa ponúka kompletne zariadená s vybavením vrátane doplnkov ako je možné vidieť v galérii inzerátu.

Jednotlivé podlažia sú prepojené schodišťom z masívu a luxusným zábradlím. Jednotlivé schodištia a chodby sú vybavené podsvietením a nočným osvetlením na senzory. Nehnuteľnosť disponuje prípravou na elektrický vrátnik umiestnený v stene jedálenského kútu. Nehnuteľnosť je zabezpečená alarmom.

Súčasťou pozemku je tiež kamenná pivnica umiestnená v bezprostrednej blízkosti domu, taktiež samostatná miestnosť na záhradné náradie. Ďalej sa tu nachádza zastrešená terasa s posedením a nočným podsvietením. V hornej časti pozemku je tiež príprava na ďalší prístrešok, úprava možná podľa vlastného využitia.

Zavlažovanie trávnika je zabezpečované z nádrže na dažďovú vodu.

Konštrukcia nehnuteľnosti je zo stavebného systému Porfix, kombinovaná tehlou. Disponuje zateplením. Strecha nehnuteľnosti je sedlová so škridlovou krytinou.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete.

Orientácia v rámci obývacej izby a obytných miestností na poschodí je na východ, pričom kuchyňa s výstupom na terasu na západ.

Veľkou výhodou sú nízke mesačné náklady na bývanie, a to cca 120 €. Na nehnuteľnosť je vstavený energetický certifikát A1 s nízkou spotrebou energie.

Rodinná vila sa nachádza v lukratívnej lokalite obce Kanianka s dobrou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu obecný úrad, kultúrny dom, základná a materská škola, zdravotné stredisko, pošta, obchody, kaviarne a pod. Taktiež s výbornou dostupnosťou (10 minút motorovým vozidlom) do mesta Prievidza či Bojnice s kompletnou občianskou vybavenosťou. V okolí obce Kanianka, ktorá je obklopená lesmi a prírodou je taktiež možná rekreácia v rámci turistiky, rybolovu, cykloturistiky a pod.

Výhody:

- nadštandardné vybavenie nehnuteľnosti,
- slnečný pozemok,
- tiché prostredie,
- výborná lokalita,
- vonkajšia terasa,
- dostatočný parkovací priestor a garážové státie,
- kompletne zariadená nehnuteľnosť,
- kvalitné vstavané spotrebiče v predajnej cene nehnuteľnosti.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lenka Richterová
Kontakt: 0902 867 407
fingo.richterova@gmail.com

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1126

Satelitné

Kontakt

Maklér: Ing. Lenka Richterová

Ing. Lenka Richterová

0902 867 407

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás