CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ +421 915 870 556

Rodinný dom, obec Fiľakovo, okres Lučenec
Cena 73 000 €
Lokalita B.S.Timravy, Fiľakovo
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha127 m²
Plocha pozemku483 m²
Poschodí3
ID 1116

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o., Vám ponúka na predaj rodinný dom vo Fiľakove. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu. Obidva domy sú identické, majú spoločnú jednu stenu, ale sú samostatné. Dom pozostáva z pôvodného tehlového domu a novej tehlovej prístavby. Dom je dvojpodlažný, podpivničený, pôvodný dom má krov a škridlovú strechu, prístavba má rovnú strechu. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, dve izby, kúpeľňa, chodba so schodišťom, na poschodí sú dve izby a časť podkrovia, chodba so schodišťom a terasa. Vykurovanie je krbom na prízemí ako aj na poschodí / vybudované vykurovanie plynovým kotlom sa v súčasnosti nepoužíva /. V dome sú plastové okná, plávajúca podlaha v izbách, v obývacej izbe parkety, v chodbe, kuchyni dlažba, v kuchyni je murovaná pec, na varenie sa využíva elektrický sporák. V suteréne je kotolňa a ďalšie pivnice. Vo dvore je samostatná garáž a malá tehlová hospodárska budova. Pozemok má rozlohu 483 m2, je rovinatý oplotený. Prevádzka rodinného domu je samostatná, nezávislá od druhého domu dvojdomu, ako aj pozemok pri dome. V bezprostrednom okolí všetka občianska vybavenosť. Kľudné príjemné prostredie, dobrí susedia, to je bonus pri kúpe tohto domu. Cena 73 000 €

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Kontakt: 0948171800
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
thomka.lukas@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 1116

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Mgr. Lukáš Thomka

Mgr. Lukáš Thomka

0948171800

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: