Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

PREDANÉ - Nadštandardný rodinný dom v kúpeľnej obci Kováčová, Banská Bystrica


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 250 000 €
Lokalita Slobody, Kováčová
Počet izieb5
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha230 m²
Plocha pozemku1343 m²
Poschodí2
ID 1106
Garáž2-krát

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v príjemnej lokalite obce Kováčová. Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 230 m², pričom celková výmera pozemku je 1343 m².

Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii z roku 2005. Nehnuteľnosť pozostáva zo zrekonštruovanej pôvodnej časti domu (zostali len nosné múry) a prístavby.

Prízemie tvorí kuchyňa, špajza, kuchynský kút, pracovňa, kúpeľňa, spálňa a obývacia izba s prístupom na terasu na záhrade.

Súčasťou kuchyne je kuchynská linka s ostrovčekom s varnou plochou so vstavanými spotrebičmi a prietokovým ohrievačom vody. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo, WC, vaňa a je tu umiestnený aj plynový kotol. Obývacia izba na prízemí disponuje krbom na pevné palivo s teplovzdušnými prieduchmi. V spálni je umiestnená kachľová pec. Podlahy v miestnostiach na tomto podlaží sú drevené a dláždené (časť kuchyne, kúpeľne a chodba).

Nadzemné podlažie tvoria dve obytné izby, rozsiahla galéria, kúpeľňa a šatník. Na celom nadzemnom podlaží je laminátová plávajúca podlaha. V kúpeľni je dlažba. Kúpeľňa je so sprchovým kútom, umývadlom, WC a elektrický bojler na samostatný ohrev vody.

Zariadenie miestností, ktoré nie je pevne zabudované nie je súčasťou ponuky resp. jeho ponechanie po dohode s majiteľmi.

Z technického hľadiska je dom vo veľmi dobrom stave. Kúrenie je zabezpečované plynovým kotlom, ktorý je ústredným vykurovacím zariadením a slúži aj na ohrev teplej vody v kúpeľni na prízemí. Reguláciu tepla v dome zabezpečuje aj termostat. V nehnuteľnosti sú osadené drevené eurookná s interiérovými žalúziami. Strechu tvorí sedlový drevený krov a strešná krytina z lakoplastového pozinkovaného plechu. Konštrukcia domu je v pôvodnej časti s nosnými kamennými múrmi a prístavba a priečky sú z tehál.
Rodinný dom je zateplený paropriepustnou izoláciou. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete, a to vodovodná prípojka, plynová prípojka, elektrická prípojka. Odpadové vody sú zabezpečované ČOV s odvedením vyčistených odpadových vôd.

Na pozemku sa tiež nachádza menší sklad s náradím a elektrickou zástrčkou 400V. Hlavný vchod na pozemok je cez bránku a s posuvnou bránou na diaľkové ovládanie. Časť pozemku od ulice je oplotená z murovaných betónových tvárnic s drevenými panelmi. Súčasťou nehnuteľnosti sú tiež pivničné priestory a garáž s bránou na diaľkové ovládanie. Orientácia domu je v rámci obývacej izby na západ a kuchyne na východ až juhovýchod. Pozemok je slnečný.

Dispozične a dizajnovo je rodinný dom navrhnutý v súlade s prostredím, v ktorom sa nachádza. Prvé podlažie je bezbariérové. Kombinácia materiálov s paropriepustnou izoláciou pomáha vytvárať i v letných mesiacoch príjemnú klímu. Možnosť parkovania v garáži, taktiež pod prístreškom vo dvore.

Rodinný dom sa nachádza v malebnej kúpeľnej obci Kováčová. Občianska vybavenosť obce je dobrá. Nachádzajú sa tu potraviny, obchody, pošta, reštaurácie, MŠ, AquaPark Kováčová, Národné rehabilitačné a pod. MHD je 5 min. pešou chôdzou od domu. Výhodou je blízkosť k plnej občianskej vybavenosti v meste Banská Bystrica cca 15 min. motorovým vozidlom. Nehnuteľnosť je v centrálnej časti obce s plánovanou revitalizáciou a v pláne je tiež kanalizácia v tejto časti obce.

Výhody:

- kompletná rekonštrukcia,
- tiché prostredie,
- bezbariérová možnosť bývania,
- priestranný dvor,
- terasa na záhrade,
- záhrada,
- nízke mesačné náklady,
- výborná lokalita,
- blízkosť MHD.

Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
slatinska@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1106

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

Ing. Lucia Pažičanová Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú:

Napísali sme pre vás: