Dvojpodlažný rodinný dom vo Zvolene, Môťová

Tento inzerát sa pripravuje (Vidíte ešte neuverejnený inzerát)

Cena 132 500 €
Lokalita Zvolen
Počet izieb5
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha120 m²
Plocha pozemku405 m²
Poschodí2
Loggiaáno
Balkónáno
Garážáno
Prístupová cestaasfaltová
Vodovodna pozemku
Elektrinana pozemku
Plynna pozemku
Kanalizáciana pozemku
ID 1105

Informácie o nehnuteľnosti


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom vo Zvolene, mestská časť Môťová. Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 190m², pričom celková výmera pozemku je 405m².

Jedná sa o dvojpodlažný tehlový rodinný dvojdom, postavený v roku 1975 z ktorého sa predáva jedna polovica. Nehnuteľnosť pozostáva zo samostatných dvoch bytových jednotiek s vlastnými vchodmi. Vnútorné schodisko, ktoré vedie na poschodie je momentálne zamurované. V prípade záujmu si vie nový majiteľ bytové jednotky schodiskom prepojiť.. Celý rodinný dom je podpivničený.

Prízemie pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, spálne, kuchyne s komorou, kúpeľne s toaletou vo veľkosti približne 80 m². Stav tohto podlažia je pôvodný okrem vymenených plastových okien.
Prvé nadzemné podlažie pozostáva z troch izieb, kuchyne, vstupnej haly, kúpeľne s toaletou a balkóna o výmere približne 110 m². Z obývacej izby je výstup na lodžiu. Toto podlažie prešlo čiastočnou rekonštrukciou.

Orientácia domu je na juhovýchod. Z technického hľadiska je dom v dobrom stave. Kúrenie je zabezpečované plynovým kotlom. Podlahy v dome sú rôzne, záleží od štádia rekonštrukcie. Strecha je plochá a plechová. Jedná sa o dvojdom, ktorý má dve súpisné čísla.
Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Pozemok je rovinatý a oplotený. Nachádza sa na ňom samostatne stojacia murovaná garáž o rozlohe 36m².

Rodinný dom sa nachádza v mestskej časti Môťová s dobrým cestným napojením a dobrou občianskou vybavenosťou t.j. obchody, TESCO, MHD, reštaurácie, pošta, MŠ a ZŠ. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádzajú športové strediská a Zvolenská priehrada.

Výhody:

- tiché prostredie,
- výborná lokalita,
- lodžia a balkón,
- blízkosť MHD, obchodov.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Matúš Michalec
Kontakt: 0949 399 333
michalec.matus@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1105

Satelitné

Kontakt

Maklér: Matúš Michalec

Matúš Michalec

0948 399 333

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú
Napísali sme pre vás