CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ +421 915 870 556

Dvojpodlažný rodinný dom vo Zvolene, Môťová
Cena 132 500 €
Lokalita Zvolen
Počet izieb5
StavPôvodný stav
Úžitková plocha120 m²
Plocha pozemku405 m²
Poschodí2
ID 1105
Loggiaáno
Balkónáno
Garážáno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom vo Zvolene, mestská časť Môťová. Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 190m2, pričom celková výmera pozemku je 405m2.

Jedná sa o dvojpodlažný tehlový rodinný dvojdom, postavený v roku 1975 z ktorého sa predáva jedna polovica. Nehnuteľnosť pozostáva zo samostatných dvoch bytových jednotiek s vlastnými vchodmi. Vnútorné schodisko, ktoré vedie na poschodie je momentálne zamurované. V prípade záujmu si vie nový majiteľ bytové jednotky schodiskom prepojiť.. Celý rodinný dom je podpivničený.

Prízemie pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, spálne, kuchyne s komorou, kúpeľne s toaletou vo veľkosti približne 80 m². Stav tohto podlažia je pôvodný okrem vymenených plastových okien.
Prvé nadzemné podlažie pozostáva z troch izieb, kuchyne, vstupnej haly, kúpeľne s toaletou a balkóna o výmere približne 110 m². Z obývacej izby je výstup na lodžiu. Toto podlažie prešlo čiastočnou rekonštrukciou.

Orientácia domu je na juhovýchod. Z technického hľadiska je dom v dobrom stave. Kúrenie je zabezpečované plynovým kotlom. Podlahy v dome sú rôzne, záleží od štádia rekonštrukcie. Strecha je plochá a plechová. Jedná sa o dvojdom, ktorý má dve súpisné čísla.
Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Pozemok je rovinatý a oplotený. Nachádza sa na ňom samostatne stojacia murovaná garáž o rozlohe 36m².

Rodinný dom sa nachádza v mestskej časti Môťová s dobrým cestným napojením a dobrou občianskou vybavenosťou t.j. obchody, TESCO, MHD, reštaurácie, pošta, MŠ a ZŠ. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádzajú športové strediská a Zvolenská priehrada.

Výhody:

- tiché prostredie,
- výborná lokalita,
- lodžia a balkón,
- blízkosť MHD, obchodov.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Matúš Michalec
Kontakt: 0949 399 333
michalec.matus@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1105

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Matúš Michalec

Matúš Michalec

0948399333

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: