Dvojpodlažný rodinný dom s nadštandardným vybavením, Banská Bystrica




Cena 265 000 €
Lokalita Mlynská, Banská Bystrica
Počet izieb4
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha150 m²
Plocha pozemku860 m²
ID 1069

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom v tichej lokalite Banskej Bystrice, časť Podlavice. Približná výmera obytnej plochy rodinného domu je 150 m², pričom celková výmera pozemku je 860 m².

Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom, ktorý prešiel v roku 2016 kompletnou rekonštrukciou a vybudovaním prístavby. V rámci renovácie bola zateplená fasáda. Strechu tvorí sedlový drevený krov s krytinou z pozinkovaného plechu s protikorózny náterom. Ďalej prebehla kompletná rekonštrukcia vnútorných inštalačných rozvodov. Kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečuje kondenzačný plynový kotol. Taktiež v dome je možnosť kúrenia krbom s teplovzdušnými rozvodmi.

Prízemie tvorí vstupná hala, hosťovská a technická miestnosť. Podlažie ďalej tvorí obývacia izba, jedáleň s pekným výhľadom na pozemok s bazénom. V obývacej izbe spojenej s kuchyňou sa nachádza krb na pevné palivo. Kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru, ktorá disponuje granitovým drezom a novými batériami, kvalitnými vstavanými elektrospotrebičmi BOSCH t.j. elektrická rúra, plynový sporák, digestor, umývačka riadu, mikrovlnná rúra. Taktiež sa tu nachádza kúpelňa so sprchovým kútom, umývadlom a spoločné WC.

K prvému nadzemnému podlažiu vedie vkusné drevené schodište so zábradlím. Chodba nadzemného podlažia disponuje vstavanou skriňou. Na tomto podlaží sa nachádza kúpeľňa s rohovou vaňou a spoločnou toaletou. Ďalej spálňa so vstavanou skriňou a s prístupom na priestrannú slnečnú terasu, detská obývacia izba s výhľadom na stromy.

V dome sú osadené francúzske (plastové) okná so sieťkami. Vchodové dvere, okná sú plastové. Strešné okná drevené. Podlahy v dome sú laminátové, v kúpeľni a vo vstupnej hale je keramická dlažba. V celom dome je zavedený bezpečnostný systém - pohybové senzory a kamery, pričom vchodové dvere sú taktiež bezpečnostné.

Rodinný dom sa predáva čiastočne zariadený resp. nábytok, zariadenie a doplnky po dohode s klientom.

Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete - plyn, voda, elektrika. Kanalizácia je riešená žumpou s možnosťou vybudovania vlastnej čističky.

Taktiež sa tu nachádza veľká plocha na parkovanie a plocha na vybudovanie altánku. Na pozemku sa nachádza aj bazén so solárnym ohrevom. Orientácia domu je na juh.

Rodinný dom sa nachádza v tichej a pokojnej obytnej časti mesta Banská Bystrica.

Výhody:

- slnečný pozemok,
- tiché prostredie,
- bazén,
- vonkajšia terasa,
- dostatočný parkovací priestor,
- kvalitné vstavané spotrebiče,
- kompletná rekonštrukcia.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:

Matúš Michalec
Kontakt: 0948 399 333
michalec.matus@dodomceka.sk

DO DOMČEKA, s.r.o.
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
dodomceka.sk
ID 1069

Kontakt

Maklér: Matúš Michalec

Matúš Michalec

0948399333

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: