Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

PREDANÉ - Dvojgarsónka s krásnym výhľadom mestská časť Kramáre, Bratislava


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 88 000 €
Lokalita Guothova, Bratislava-Nové Mesto
Počet izieb2
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha34 m²
Poschodie1 / 5
ID 1045

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečnú dvojgarsónku s krásnym výhľadom a v pokojnej lokalite mesta Bratislava na ulici Guothova, mestská časť Kramáre.

Celková výmera bytu je 34 m². Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na prvom poschodí z celkovo päťpodlažného čiastočne zrekonštruovaného bytového domu.

Byt pozostáva z dvoch samostatných obytných miestností, kuchyne, ktorá je umiestnená na chodbe, kúpeľne a vstupnej chodby. Byt prešiel v roku 2009 čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola v jednej z izieb položená plávajúca podlaha. V kuchyni a na chodbe dlažba. Ďalej boli v byte vymenené plastové okná a na radiátoroch sú umiestnené merače tepla. Interiérové dvere v byte sú na obytných miestnostiach presklené, taktiež menené v rámci rekonštrukcie.

Kuchyňa pozostáva z kuchynskej linky s nerezovým drezom.

Na chodbe sa nachádzajú vstavané skrine. Väčšia obytná izba disponuje zrkadlovou vstavanou skriňou, policami a na podlahe sú drevené parkety.

V kúpeľni s WC sa nachádza umývadlo a sprchový kút, na stenách a sú keramické obklady, podlaha je dláždená. Súčasťou kúpeľne je tiež elektrický ohrievač.

Vykurovanie a aj zdroj teplej vody sú centrálne. Byt je orientovaný na juhovýchod s krásnym výhľadom na centrum mesta Bratislava. K bytu tiež prináleží murovaná pivnica vo výmere približne 5 m², ktorá je umiestnená v suteréne bytového domu. V byte je zavedená prípojka na UPC internet.

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Predmetom rekonštrukcie bola výmena strešnej krytiny, zateplenie bytového domu, ďalej boli zrekonštruované spoločné priestory, vymenené okná v spoločných priestoroch, zadné vchodové dvere. Bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu, ktorá bola rekonštruovaná v roku 2012. Pred dvomi rokmi boli menené rozvody, a to teplá a studená voda, cirkulácia, kanalizácia a plyn, žľaby a zvody na dome. V súčasnosti sa pripravujú nové rozvody pitnej vody.

Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najvyhľadávanejším v meste. Bytový dom sa nachádza v tichej obytnej lokalite s dobrým prístupom do centra mesta cca 15min. motorovým vozidlom. Občianska vybavenosť v danej lokalite je výborná. Dostupné sú široké služby, v bezprostrednej blízkosti bytového domu je MHD, nemocnica, základná a materská škola, pošta, obchody, reštaurácie, kaviarne. Neďaleko sa tiež nachádza Horský park a široká škála športových a kultúrnych možností.

Výhody nehnuteľnosti:

- slnečný
- výborná lokalita,
- krásny výhľad,
- pokojná časť mesta,
- výborná občianska vybavenosť.


BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:

1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Hana Bezáková
Kontakt: 0902 867 404
hana.bezakova@fispro.sk
dodomceka.sk
ID 1045

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Hana Bezáková

Ing. Hana Bezáková

0902 867 404

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: