Táto nehnuteľnosť je už, žiaľ, predaná

PREDANÉ - Ponúkame Vám na predaj nadštandardne zariadený Rodinný dom s terasou a záhradou, Banská Bystrica


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 267 000 €
Lokalita Banská Bystrica
Počet izieb5
StavKompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha291 m²
Plocha pozemku385 m²
Poschodí3
ID 1021
Loggiaáno
Balkónáno
Garážáno

Informácie o nehnuteľnosti:


Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavený rodinný dom v radovej výstavbe na ulici Poľná v Banskej Bystrici. Celková výmera úžitkovej plochy rodinného domu je 291 m², pričom celková výmera pozemku je 385m².

Jedná sa o dvojpodlažný, čiastočne podpivničený dom, ktorý prešiel v roku 2013 kompletnou renováciou. Boli vymenené všetky okná, bola zateplená fasáda. Ďalej prebehla kompletná rekonštrukcia vnútorných inštalačných rozvodov. Bol dosadený nový plynový kotol na ústredné kúrenie vrátane zmeny spôsobu vykurovania. Na streche sú umiestnené slnečné kolektory na ohrev TUV a kúrenia. Strechu tvorí sedlový drevený krov s krytinou z pozinkovaného plechu s protikoróznym náterom. Celý dom je vykurovaný podlahovým teplovodným kúrením a každá miestnosť v dome má svoj vlastný termostat na reguláciu interiérovej teploty.

V suteréne sa nachádza chodba so schodiskom, kotolňa, odkladacia miestnosť a obývacia izba s úložným priestorom v rámci ROLDOR skríň. Na tom istom poschodí sa nachádza samostatná priestranná garáž.

Prvé nadzemné podlažie tvorí vstupná hala so schodiskom, knihovňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC. Podlažie tiež tvorí kompletne zariadená obývacia izba, v ktorej sa nachádza obývacia stena, kvalitná sedacia súprava. Kuchyňa je od obývacej izby oddelená posuvnými dverami zo skla - DOMO GLASS. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, ktorej povrch tvorí vyvýšená žulová doska, kuchynské barové sedenie a jedálenský kút. Kuchyňa sa ponúka komplet so vstavanými kvalitnými elektrospotrebičmi a zabudovaným podsvietením.

K druhému nadzemnému podlažiu sa prechádza dreveným schodišťom so zábradlím kde sa nachádza chodba, kúpeľňa s vaňou, z ktorej je priamy vstup na balkón a samostatné WC. Ďalej zariadená manželská spálňa so samostatným šatníkom so vstavanými skriňami, nachádza sa tu sušička a práčka. Ďalej detská obývacia izba s loggiou, v ktorej je na podlahe umiestený koberec a zariadená detská spálňa.

Okná v dome sú 6 komorové plastové s izolačným trojsklom, podlahy sú veľkoplošné laminátové a keramické dlažby pričom v suteréne je liata podlaha. Dom je napojený na security službu. Vchodové dvere sú bezpečnostné.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete vrátane plynovej prípojky a kanalizácie.

Na pozemku sa tiež nachádza menší sklad s náradím a vonkajšia terasa s prístupom do kuchyne. Na terase je položená exteriérová podlaha drevoplast a disponuje tiež exteriérovými závesmi a nábytkom. V prednej časti domu sa tiež nachádza samostatný prístrešok na parkovanie a predná terasa s posedením. Orientácia domu je na juhovýchod.

Veľkou výhodou sú nízke mesačné náklady na bývanie, a to cca 120 € pre štvorčlennú rodinu.

Rodinný dom sa nachádza v mestskej časti Radvaň v tichej lokalite, kde je komplexná občianska vybavenosť a výborná dostupnosť do centra autom či MHD. Neďaleko domu sa nachádza základná, materská škola, supermarket, detské ihrisko, pošta, nemocnica. Mesto Banská Bystrica tiež ponúka širokú škálu kultúrnych a športových možností, a to futbalový, zimný štadión, mestská plaváreň, opera a i.

Výhody:

- nadštandardné vybavenie nehnuteľnosti,
- slnečný pozemok,
- tiché prostredie,
- výborná lokalita,
- komplexná občianska vybavenosť,
- vonkajšia terasa,
- dostatočný parkovací priestor a garážové státie,
- solárne panely – používanie alternatívnych obnoviteľných zdrojov vykurovania, resp. ohrevu vody a vykurovania
- kvalitné vstavané spotrebiče v predajnej cene nehnuteľnosti,
- kompletná rekonštrukcia.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID 1021

Chcete kúpiť túto nehnuteľnosť, ale potrebujete predať tú vašu?

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Slatinská

Ing. Lucia Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Ponuky, ktoré vás zaujmú: