REZERVOVANÉ - VIRTUÁLNA PREHLIADKA v texte: Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej lokalite mestskej časti Rudlová, Banská Bystrica


Virtuálna prehliadka

Kliknite sem pre jej zobrazenieCena 115 000 €
ID 1018
Lokalita Strmá, Banská Bystrica
Počet izieb3
StavČiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha269 m²
Plocha pozemku405 m²
Poschodie0 / 2

Informácie o nehnuteľnosti:


VIRTUÁLNA PREHLIADKA v texte:

virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1018

(link skopírujte do príkazového okna na web adresu)

Realitná kancelária DO DOMČEKA, s.r.o. Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom na ulici Strmá v Banskej Bystrici – mestská časť Rudlová.

Dom sa skladá z dvoch nadzemných podlaží a povalového priestoru. Prvé nadzemné podlažie je čiastočne zapustené do terénu. Dom pozostáva z pôvodnej časti z roku 1942 a z pristavenej časti z roku 1969 s dvoma hlavnými vstupmi do nehnuteľnosti. Celková úžitková plocha nehnuteľnosti je 269 m2. Celková výmera pozemku je v 405m2.

Na prízemí nehnuteľnosti sa v pôvodnom stave nachádza garáž, chodba, sklad, kotolňa, sklad paliva bez vybavenia. Zrekonštruovaná časť tohto podlažia pozostáva z novovytvorenej kúpeľne so sprchovým kútom a s umývadlom a WC. Ďalej dláždená chodba a zrekonštruovaný vstup s pôvodnými vchodovými dverami. Ďalej je tu miestnosť využívaná ako práčovňa, v ktorej je položená laminátová podlaha.

Na druhom nadpodlažnom poschodí sa nachádza v pôvodnej časti zádverie s pôvodnými vchodovými dverami. Zo vstupnej haly sa vchádza do obývacej izby, ktorá je vybavená nábytkom a nachádza sa tu krb na pevné palivo. Kuchyňa disponuje jedálenským kútom a je zariadená kuchynskou linkou s elektrospotrebičmi. Vedľa kuchyne je menšia miestnosť slúžiaca ako špajza. Na tomto podlaží sa tiež nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatným WC. Ďalej sú tu tri obytné izby, ktoré sa ponúkajú bez vybavenia. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné laminátové parkety. V ostatných miestnostiach prevláda cementový poter.

Na celej nehnuteľnosti boli osadené plastové okná. Strecha domu sa skladá z valbového krovu. Krytina na krove je cementová škridla. Klampiarske konštrukcie sú zhotovené z pozinkovaného plechu. Fasádna omietka je z brizolitu, na zadnej strane fasády sú vápenné omietky. Na časti soklového muriva je keramický obklad. Vnútorné omietky sú vápenné štukové. Vnútorné keramické obklady sú prevažne v kúpeľni a WC.

Vykurovanie nehnuteľnosti je riešené centrálne teplovodné radiátormi, pričom zdrojom vykurovania je splynovací kotol na drevoplyn. Nehnuteľnosť je napojená na rozvody elektriny, vodovodné rozvody a kanalizáciu. Na pozemku sa nenachádza plynová prípojka.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutá kuchynská linka, jedálenská súprava, špajzové regále, nábytok v obývačke, sedacia súprava.

Na pozemku sa tiež nachádza drevený altánok s posedením.

K tejto lokalite patrí výborná občianska vybavenosť. V blízkosti sa nachádza LIDL, materská a základná škola, poliklinika, reštaurácie, kaviarne, pošta, fitness a iné. Parkovanie je bezproblémové, garážové státie na pozemku. V pešej vzdialenosti od domu sa nachádza MHD, pričom cesta do centra mesta je autom cca desať minút.

Výhody:

- výborná lokalita,
- komplexná občianska vybavenosť,
- slnečný pozemok,
- tiché prostredie,

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení úveru zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na katastri.
6. Hypotekárny špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.

V prípade záujmu kontaktujte:
Ing. Lucia Slatinská
Kontakt: 0915 870 556
Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica
slatinska@dodomceka.sk
dodomceka.sk
ID1018

Kontakt

Maklér: Ing. Lucia Slatinská

Ing. Lucia Slatinská

0915 870 556

Povinné
Povinné

Podobné nehnuteľnosti: